top of page

Податковий Аудит

Підготовка до податкової перевірки. Аналіз вірності нарахування податків та відображення їх у відповідних звітах   - це одна із послуг яку надажє компанія Аквітанс на умовах аутсорсінга. Наші спецалісти організують податковий аудит звітності будь якої форми власності та галузей економіки

туризм.png

послуги для туристичних фірм

Існують специфічні аспекти бухгалтерського обліку туристичної діяльності. Вони пов’язані з особливостями формування і продажу туристичного продукту. Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» має багатий досвід роботи з туристичними операторами та агентами із різними системами оподаткування.

отель.png

послуги

для готелів

Ведення бухгалтерії готелю має безліч особливостей. Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» розуміється на особливостях обліку та оподаткування у сфері готельного господарства. Кваліфіковані фахівці з легкістю і якісно виконують поставлені завдання будь-якої складності.

послуги для ресторанів

Бухгалтерський облік в ресторані та кафе відрізняється від інших видів діяльності. Тут є свої нюанси у вигляді калькуляції виробів, ліцензій на алкоголь, додаткових первинних документів,  тощо.  Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» має багаторічний досвід обслуговування ресторанів та кафе. Будемо раді поділитися набутими знаннями з Вами.

Ресторан Бар

послуги для перукарень

В Україні зазвичай діяльність перукарень та салонів краси ведеться за спрощеною системою оподаткування (єдиний податок). Бухгалтер на аутсорсингу - це найбільш вигідний і найменш витратний спосіб ведення перукарського бізнесу.

Парикмахерская инструменты
bottom of page