ЭТО ВАШ ЗАГОЛОВОК

Бухгалтерські послуги від
БУХГАЛТЕРСЬКОГО БЮРО «АКВІТАНС»

Приймаємо на себе виконання всіх функцій бухгалтерської служби Вашого підприємства, починаючи від складання первинних документів в режимі on-line і закінчуючи формуванням та здачею всього пакета фінансової і податкової звітності. Завдяки своєчасному відображенню операцій Ви володієте актуальною інформацією про стан розрахунків з покупцями і постачальниками.

Ви більше не витрачаєте час на ведення кадрового обліку, на взаємини з банками з питань обслуговування розрахункових рахунків, оформлення депозитів, кредитів, на взаємини з контролюючими органами з питань здачі звітності, супроводу зустрічних та інших перевірок.

Магазин специй

послуги для торгівельної компанії

Успішність і прибутковість компанії значно залежить від грамотного ведення

бухгалтерської діяльності на підприємстві. Професійні фахівці Бухгалтерського Бюро «Аквітанс» забезпечать високий рівень бухгалтерського обслуговування Вашої торгівельної компанії

производство.png

послуги для виробничої компанії

Бухгалтерський облік на виробництві має свої особливості та специфіку. Бухгалтерське бюро "Аквітанс" приділяє

 особливу увагу технології та організації виробництва для якісного ведення обліку всіх господарських операцій підприємства. 

послуги для фармацевтичної компанії

Фармацевтична галузь знаходиться під підвищеної увагою податкової інспекції та інших державних органів з метою контролю якості та прозорості. Тому бухгалтерський облік в цій галузі  вимагає суворого контролю за обліком медикаментів і інших витратних матеріалів.

Нам довіряють фармацевтичні  компанії, яким вдалося переконатися в кваліфікованості наших фахівців

таблетки.png

послуги для аграрної компанії

Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» вже багато років надає послуги ведення бухгалтерського обліку для аграрних компаній. Консультування з податкових питань в аграрній сфері, підготовка податкової звітності для аграрного підприємства – все бути виконано якісно, точно і своєчасно.

овощи