top of page

ЭТО ВАШ ЗАГОЛОВОК

Бухгалтерські послуги від
БУХГАЛТЕРСЬКОГО БЮРО «АКВІТАНС»

Приймаємо на себе виконання всіх функцій бухгалтерської служби Вашого підприємства, починаючи від складання первинних документів в режимі on-line і закінчуючи формуванням та здачею всього пакета фінансової і податкової звітності. Завдяки своєчасному відображенню операцій Ви володієте актуальною інформацією про стан розрахунків з покупцями і постачальниками.

Ви більше не витрачаєте час на ведення кадрового обліку, на взаємини з банками з питань обслуговування розрахункових рахунків, оформлення депозитів, кредитів, на взаємини з контролюючими органами з питань здачі звітності, супроводу зустрічних та інших перевірок.

Продавец

послуги для торгівельної компанії

Успішність і прибутковість компанії значно залежить від грамотного ведення

бухгалтерської діяльності на підприємстві. Професійні фахівці Бухгалтерського Бюро «Аквітанс» забезпечать високий рівень бухгалтерського обслуговування Вашої торгівельної компанії

Хлебная Секция

послуги для виробничіх
компаній

Бухгалтерський облік а виробництві має свої особливості та специфіку. Бухгалтерське бюро "Аквітанс" приділяє

 особливу увагу технології та організації виробництва для якісного ведення обліку всіх господарських операцій підприємства. 

послуги для фармацевтичної компанії

Фармацевтична галузь знаходиться під підвищеної увагою податкової інспекції та інших державних органів з метою контролю якості та прозорості. Тому бухгалтерський облік в цій галузі  вимагає суворого контролю за обліком медикаментів і інших витратних матеріалів.

Нам довіряють фармацевтичні  компанії, яким вдалося переконатися в кваліфікованості наших фахівців

Разнообразие таблеток

послуги для закладів освіти

Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» вже декілька років надає послуги бухгалтерського обліку для  закладів освіти. Серед наших клієнтів є як дитячі садочки так заклади вищої освіти.  

Дети на крытой детской площадке
bottom of page