Бухгалтерські послуги від
БУХГАЛТЕРСЬКОГО БЮРО «АКВІТАНС»

Бухгалтерське бюро "Аквітанс" приймає на себе виконання всіх функцій бухгалтерської служби Вашого підприємства, починаючи від складання первинних документів в режимі on-line і закінчуючи формуванням всього пакета фінансової і податкової звітності, здачею цієї звітності. Завдяки своєчасному відображенню операцій Ви володієте актуальною інформацією про стан розрахунків з покупцями і постачальниками.

Вы більше не витрачаєте час на ведення кадрового обліку, на взаємини з банками з питань обслуговування розрахункових рахунків, оформлення депозитів, кредитів, на взаємини з контролюючими органами з питань здачі звітності, супроводу зустрічних та інших перевірок.

туризм.png

послуги для туристичних фірм

Компанія здатна

повністю замінити та виконувати функції головного бухгалтера в турфірмі замовника.

Кожен місяць фахівці проводитимуть перевірку первинних документів Замовник,а також контрольні процедури облікових операцій

отель.png

послуги

для готелів

Формуванням первинних документів

 займається фахівець Вашого готелю. Аквітанс займається виконанням всіх наступних функцій, обсяг яких обговорюється з компанією - замовником.

послуги для ресторанів

Формуванням первинних документів

 займається фахівець Вашого ресторану. Аквітанс займається виконанням всіх наступних функцій, обсяг яких обговорюється з компанією - замовником.

Ресторан Бар

послуги для перукарень

Формуванням первинних документів

 займається адміністатор Вашого закладу.

Аквітанс займається виконанням всіх наступних функцій, обсяг яких обговорюється з компанією - замовником.

Парикмахерская инструменты