top of page

Бухгалтерські послуги від
БУХГАЛТЕРСЬКОГО БЮРО «АКВІТАНС»

Бухгалтерське бюро "Аквітанс" приймає на себе виконання всіх функцій бухгалтерської служби Вашого підприємства, починаючи від складання первинних документів в режимі on-line і закінчуючи формуванням всього пакета фінансової і податкової звітності, здачею цієї звітності. Завдяки своєчасному відображенню операцій Ви володієте актуальною інформацією про стан розрахунків з покупцями і постачальниками.

Вы більше не витрачаєте час на ведення кадрового обліку, на взаємини з банками з питань обслуговування розрахункових рахунків, оформлення депозитів, кредитів, на взаємини з контролюючими органами з питань здачі звітності, супроводу зустрічних та інших перевірок.

туризм.png

послуги для туристичних фірм

Існують специфічні аспекти бухгалтерського обліку туристичної діяльності. Вони пов’язані з особливостями формування і продажу туристичного продукту. Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» має багатий досвід роботи з туристичними операторами та агентами із різними системами оподаткування.

отель.png

послуги

для готелів

Ведення бухгалтерії готелю має безліч особливостей. Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» розуміється на особливостях обліку та оподаткування у сфері готельного господарства. Кваліфіковані фахівці з легкістю і якісно виконують поставлені завдання будь-якої складності.

послуги для ресторанів

Бухгалтерський облік в ресторані та кафе відрізняється від інших видів діяльності. Тут є свої нюанси у вигляді калькуляції виробів, ліцензій на алкоголь, додаткових первинних документів,  тощо.  Бухгалтерське Бюро «Аквітанс» має багаторічний досвід обслуговування ресторанів та кафе. Будемо раді поділитися набутими знаннями з Вами.

Ресторан Бар

послуги для перукарень

В Україні зазвичай діяльність перукарень та салонів краси ведеться за спрощеною системою оподаткування (єдиний податок). Бухгалтер на аутсорсингу - це найбільш вигідний і найменш витратний спосіб ведення перукарського бізнесу.

Парикмахерская инструменты
bottom of page